Elk jaar organiseert Maris Stella haar befaamde SPONSORACTIE. Hierbij zamelen onze leerlingen geld in voor het goede doel. Onze school werkt al jaren samen met Ondernemers zonder Grenzen en hoopt zo bij te dragen tot de aanplanting van nieuwe bossen in Senegal en Burkina Faso. 
 
Corona gooide in 2020 echter roet in het eten! Onze sponsortocht werd noodgedwongen gecanceld en de leerlingen konden hun sponsorkaarten niet meer inwisselen tegen een ontbijt op school, een kop warme soep of een leuk kiekje in de Photobooth. Dit weegt echter niet op tegen het fabuleuze bedrag van 15.881 euro die we met hun inspanningen konden opsturen naar Ondernemers zonder Grenzen!!!!!
 
We wilden onze leerlingen dan ook bedanken door toch de uniformloze dag te laten doorgaan. Vandaag bleef bij velen dus even het klassieke uniform in de kast.