Infomoment 12-jarige

Fijn dat u belangstelling toont voor Maris Stella en de intentie hebt onze infodag en opendeurdag te bezoeken.
Omwille van de maatregelen inzake het coronavirus kunnen we u helaas nog niet ontvangen in onze school. Daarom zullen we u maximaal informeren via digitale weg en hopen we, zodra dit weer mogelijk is, u alsnog een fysieke rondleiding te geven op een later moment.

Zit je nu in het zesde leerjaar en wil je van dichterbij onze school leren kennen? Stip dan alvast zaterdag 6 februari 2021 in je agenda aan! Vanaf die dag voorzien wij via onze website ons digitaal infomoment voor alle 12-jarigen en hun ouders die interesse hebben in onze school. Hier kan je alvast je contactgegevens plaatsen zodat we jou persoonlijk kunnen uitnodigen.

Zit je nu in het vijfde leerjaar en had je graag dit schooljaar onze opendeurdag bezocht of wens je in te stromen in een hoger jaar, laat dan zeker ook hier je contactgegevens achter zodat we jou ten gepaste tijden kunnen informeren.
We nodigen alle belangstellenden uit onze website verder te bezoeken om kennis te maken met onze school en haar werking.
Voor vragen kan u steeds telefonisch terecht (03/312.02.33), wij staan u graag te woord.

 

Opendeurdag

25 april 2021

(onder voorbehoud omwille van de coronamaatregelen)