Wij zijn ervan overtuigd dat een moderne, uitdagende leeromgeving de prestaties van onze leerlingen positief kan beïnvloeden.  Investeren in onze gebouwen, betekent dus tegelijkertijd investeren in de toekomst van uw kinderen.
Daarom krijgt het paviljoen een volledige facelift. En omdat wij, samen met u en vele andere supporters van ons project, durven dromen van een succesvolle toekomst voor uw zoon of dochter, durven wij ook hopen op uw financiële steuntje in de rug.
Samen bouwen en zo  'groeien naar morgen' kunt u op rekeningnummer BE 88415900793141 van het MARIS STELLA INSTITUUT  Antwerpsesteenweg 67, 2390 Malle met vermelding Bouwfonds Paviljoen.
Onze leerlingen zijn samen met ons trots dat dit project mede dankzij u kan gerealiseerd worden!
Zo zag het Paviljoen eruit eind 2015

         

 

Zo ziet het er nu uit maart 2016. Renovatie  in volle actie!